NCR200KR-73-750R
MFR.Part #
NCR200KR-73-750R
JLCPCB Part #
C19365095
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 750Ω Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS