MFR-25FRF52-18K2
MFR.Part #
MFR-25FRF52-18K2
JLCPCB Part #
C1742317
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS