AC1206FR-0710K7L
MFR.Part #
AC1206FR-0710K7L
JLCPCB Part #
C229276
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS