MFR-25FRE52-1M3
MFR.Part #
MFR-25FRE52-1M3
JLCPCB Part #
C3522044
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS