MFR-12FTF52-17R4
MFR.Part #
MFR-12FTF52-17R4
JLCPCB Part #
C1371483
Description
-55℃~+155℃ 167mW 17.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS