MFR-12FTE52-8K2
MFR.Part #
MFR-12FTE52-8K2
JLCPCB Part #
C172912
Description
-55℃~+155℃ 167mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS