MFR-12DRD52-499R
MFR.Part #
MFR-12DRD52-499R
JLCPCB Part #
C3432663
Description
-55℃~+155℃ 167mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS