MFR50SFRF52-430R
MFR.Part #
MFR50SFRF52-430R
JLCPCB Part #
C3573954
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS