MFR1WSFRF52-107R
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-107R
JLCPCB Part #
C3399694
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS