AA1218FK-071K47L
MFR.Part #
AA1218FK-071K47L
JLCPCB Part #
C1702151
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS