MFR50SFRF52-20K
MFR.Part #
MFR50SFRF52-20K
JLCPCB Part #
C3419474
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS