AT0402CRD072K8L
MFR.Part #
AT0402CRD072K8L
JLCPCB Part #
C2142728
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS