MFR50SFRF52-1K13
MFR.Part #
MFR50SFRF52-1K13
JLCPCB Part #
C3422224
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS