MFR-25FRE52-4M3
MFR.Part #
MFR-25FRE52-4M3
JLCPCB Part #
C1751257
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS