MFR50SFRE52-1M74
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFRE52-1M74
JLCPCB Part #
C1755391
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS