MFR50SFRE52-1M47
MFR.Part #
MFR50SFRE52-1M47
JLCPCB Part #
C3444066
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS