MFR50SFBE52-2R43
MFR.Part #
MFR50SFBE52-2R43
JLCPCB Part #
C3484052
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS