MFR50SFBF52-6R2
MFR.Part #
MFR50SFBF52-6R2
JLCPCB Part #
C1379430
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS