MFR-25FRFPN69R8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FRFPN69R8
JLCPCB Part #
C1749882
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS