MFR50SFBF52-64R
MFR.Part #
MFR50SFBF52-64R
JLCPCB Part #
C1372061
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS