RC1218DK-07698RL
MFR.Part #
RC1218DK-07698RL
JLCPCB Part #
C1704986
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 698Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS