MFR50SDRE52-100K
MFR.Part #
MFR50SDRE52-100K
JLCPCB Part #
C3456551
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS