MFR50SDRD52-6K49
MFR.Part #
MFR50SDRD52-6K49
JLCPCB Part #
C1752680
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS