NSP15AJB-2R4
MFR.Part #
NSP15AJB-2R4
JLCPCB Part #
C1405398
Description
-55℃~+155℃ 15W 2.4Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS