MFR50SDRD52-681R
MFR.Part #
MFR50SDRD52-681R
JLCPCB Part #
C1752701
Description
-55℃~+155℃ 500mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS