MFR50SDRD52-52K3
MFR.Part #
MFR50SDRD52-52K3
JLCPCB Part #
C1754758
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS