FMP100FBE52-1R6
MFR.Part #
FMP100FBE52-1R6
JLCPCB Part #
C1386299
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS