MFR2WSFTF52-86R6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-86R6
JLCPCB Part #
C1383030
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS