RT0805BRD073K01L
MFR.Part #
RT0805BRD073K01L
JLCPCB Part #
C865454
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS