RT0805BRD0797R6L
MFR.Part #
RT0805BRD0797R6L
JLCPCB Part #
C865716
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS