MFR2WSFTF52-3K9
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-3K9
JLCPCB Part #
C1382299
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS