RSF100JT-73-110K
MFR.Part #
RSF100JT-73-110K
JLCPCB Part #
C1380975
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS