MFR2WSFTF52-2K21
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-2K21
JLCPCB Part #
C1382414
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS