RT1206BRB0736KL
MFR.Part #
RT1206BRB0736KL
JLCPCB Part #
C5896536
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS