MFR2WSFTF52-280K
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-280K
JLCPCB Part #
C1382484
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS