MFR2WSFTF52-1K33
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-1K33
JLCPCB Part #
C1382689
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS