MFR2WSFTF52-1K24
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-1K24
JLCPCB Part #
C1382696
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS