RT1210BRD0716KL
MFR.Part #
RT1210BRD0716KL
JLCPCB Part #
C873007
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS