MFR2WSFTF52-16K9
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-16K9
JLCPCB Part #
C3549811
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS