MFR2WSFTF52-150R
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-150R
JLCPCB Part #
C3561304
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS