MFR2WSFTF52-11K8
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-11K8
JLCPCB Part #
C1382855
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS