AC1225FK-07620RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1225FK-07620RL
JLCPCB Part #
C5576577
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 2W 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS