MFR25SFTF52-51R1
MFR.Part #
MFR25SFTF52-51R1
JLCPCB Part #
C3368311
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS