RT0805CRC07374KL
MFR.Part #
RT0805CRC07374KL
JLCPCB Part #
C4144054
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS