MFR25SFTF52-4K32
MFR.Part #
MFR25SFTF52-4K32
JLCPCB Part #
C1371018
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS