MFR25SFTF52-1K07
MFR.Part #
MFR25SFTF52-1K07
JLCPCB Part #
C1375463
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS