MFR25SFRF52-845R
MFR.Part #
MFR25SFRF52-845R
JLCPCB Part #
C1744293
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS