MFR-12FRF52-6K8
MFR.Part #
MFR-12FRF52-6K8
JLCPCB Part #
C1817448
Description
-55℃~+155℃ 167mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS