MFR25SFRF52-316R
MFR.Part #
MFR25SFRF52-316R
JLCPCB Part #
C1744210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS