MFR-12DRD52-12K
MFR.Part #
MFR-12DRD52-12K
JLCPCB Part #
C3364420
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS